zServices with Tabs

Kredyt z gwarancją BGK (de minimis) To kredyt z zabezpieczeniem spłaty kredytu dla mikro, małego lub średniego przedsiębiorcy, udzielane przez Bank Gospodarstwa Krajowego w ramach pomocy publicznej. Gwarancja pomaga w otrzymaniu wnioskowanej kwoty i daje możliwość uzyskania lepszej oferty.
Restrukturyzacja Jeżeli Twoja firma ma problemy finansowe, restrukturyzacja pozwoli złapać oddech. Dzięki restrukturyzacji możesz pozbyć się długów, zmniejszyć zadłużenie nawet o 40%. To bardzo szybko działające rozwiązanie, dzięki któremu uchronisz się przed bankructwem i będziesz mógł dalej skutecznie działać na rynku. Jeśli masz problemy z bieżąca spłatą kredytów, pożyczek i leasingów, zaległości w ZUS i
Faktoring Nie musisz czekać na płatność za twoje faktury. Środki otrzymujesz zaraz po wystawieniu dokumentu. Dzięki faktoringowi znika obawa, że nagle w kasie zabraknie pieniędzy na przykład na wynagrodzenia czy planowane inwestycje, bez których firma nie może się rozwijać. Factoring w naszej ofercie Faktoring pełny To forma, która zapewnia przedsiębiorcy finansowanie działalności na podstawie bieżących
Leasing Konkurencyjna w stosunku do kredytu forma finansowania zakupów. Niewątpliwą zaletą jest duża swoboda w dostosowaniu rat w zależności od możliwości i potrzeby optymalizacji podatkowej. Leasingiem objęte są nie tylko pojazdy, ale również meble, maszyny, nieruchomości. Rodzaje leasingów w naszej ofercie Leasing operacyjny Najpopularniejsza forma leasingu. Umożliwia zaliczenie całej raty w koszty firmy. Leasing finansowy
$60

Bonds and commodities are much more stable than stocks and trades. We allow our clients to invest in the right bonds & commodities.

New

Companies dislike the term ‘turnaround consulting’ because it represents failure. The truth is that turnaround consulting represents success.

Special

Audit and assurance is all about meticulous data analysis. Everything needs to be checked, double checked, and triple checked.

This allows us to specialize in all dimensions of trades and stocks, because we have a specialist within the team for every scenario.